A "Csúcs" űrállomás

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 26 Szept. 2013, 10:13

Ahogyan végignéztem Mrs. Morsus-on még a kérdés is felmerült bennem, hogyha ennyire hanyag a vezetés és a személyzet idefent hogyan lehetséges, hogy még mindig nem vette be senki a Földet? Bár lehet, hogy az volt az egyetlen oka, hogy akik itt jártak azok annyira rossz hírt vittek az űrállomásról, hogy mindenki inkább elkerülte a bolygót, mintsem kísérleteztek volna a normális fogadtatás miatt. Ahogyan megkaptam a kérdést, hogy ki vagyok a kardomat a földre támasztottam a hegyével, kivéve a hüvelyből, az adamantium és verbánium ötvözete fémesen koppant a talajon, és én meg rátámaszkodjam.
- Davidson, Amelia – mondtam még nyugodtan.
A következő kérdésnél úgy fordítottam a pengét, hogy a fények megvillanjanak és pontosan bele a nő arcába, hogy felfogja, hogy ki is van előtte és mit is akarok tőle, meg persze ha ez leesik neki, akkor tudja, hogy melyik csapat tagja vagyok és mi nem éppen a türelmünkről vagyunk híresek.
- Azok az adatok, amik hónapok óta a férjed asztalán vannak és lusta lenyomni két billentyűt, hogy továbbítsa azokat – feleltem. – És miért téged?
Bíztam benne, hogy a szavaim után már rájön, hogy miért őt kerestem meg ezzel. Ha nem, akkor folytatom.
- Balthazar éppen golfozik odalent, és nem érdeklik az ügyek, szabadnapon van. És rajta kívül neked vannak meg a megfelelő hozzáférési kódjaid, vagy ha alapból nem voltak, már bizonyára feltörted a rendszert és megvannak.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A "Csúcs" űrállomás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Yvette Vas. 29 Szept. 2013, 17:01

- Oké, ettem, nagymenő nagydíjra, nagykardos vagy szívi. Ha Balti lent szórakozik, az ő baja.

Eltakarom a szemem, hogy a fény a pengétől ne a szemembe vágjon. A szemtakarás ásításban végződött.

- Tehát. Adatok. Ha mondod miről, esetleg tudok segíteni. Egy harminc órás műszak után picit lassú vagyok.

Közben befordultam az iroda felé, kis ideig bámultam a zárat, majd benyitottam. Az asztalon látott káoszra ügyet sem vetve bedobtam magam a nagy forgós székbe, kicsit elfordultam az asztaltól, az ujjaim hegyével belekapaszkodtam az asztal szélbe és odahúztam magam.

- Adatok. Mérések. Melyik területről?
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 30 Szept. 2013, 08:39

Végre a hölgy is felébredt, így követtem és a megszokott káosz fogadott az irodában. Meg sem lepődtem ezen, hogy ilyesmi van itt. Már annak idején a Pegazusban sem volt nagyobb rend ott, ahol Balti volt. Komolyan csak azt nem értem meg, hogy miként is lehetséges az, hogy bármilyen pozíciót is kap, illetve katona volt, annak képezték, ezredesi rangon, azokra nem volt ez jellemző. Bár meg sem akarom érteni, jobb ha nem tudom a részleteket csak annyit, hogy egy Morsus-ról van szó.
- Az első rész a Stark adatok, orvosi feljegyzések és bioszscan felvételek, audió- és videofelvételek. Igazából minden, amit vele kapcsolatban rögzített a helyi számítógép, amíg itt volt karanténban és újra rá nem lett szabadítva a világra.
Ha befejezi ezeket az adatokat, akkor utána jöhet a következő. Bár lehet, hogy a Destroyer-re kellett volna elmenni azokért, a kree legénységgel többre mehetek.
- A másik a mélyűri és szubtéri szkennerek adatai, a kree és Annihilus flottáinak mozgásáról. Kiszámított pályák, mozgások, melyik hova tart, melyik bolygók estek el és hasonlók. Pályaszámítások, hogy melyik érhet a közelünkbe a következő hetekben.

//Előzmény: 13-as katonai bázis//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A "Csúcs" űrállomás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 10 Dec. 2013, 10:28

Egyelőre várakoztam arra, hogy mondjon valamit és megkaphassam azokat a dolgokat, amiket kértem, de még mindig nem felelt. A „kártyám”, kommunikátorom pedig még meg is csörrent.
- Egy pillanat – mondtam.
Néhány lépést odébb mentem és feleltem a hívásra. Felsóhajtottam, egyszer van az embernek szabadnapja, akkor is ide küldik fel a világ tetejére, aztán még mehet vissza az iskolába is. Pedig ma még órám sem lenne, sem semmilyen más gond. De Danny-vel pedig beszélnem kellett volna, így azt hiszem, hogy legalább innen lemehetek vissza a Földre. Igazából már azt sem értettem, hogy miért pont azt küldték fel ide, akinek tériszonya volt. Lehet, hogy köze volt ahhoz, hogy csak én értem rá és más nem volt a közelben. Ők már bizonyára jobban felkészültek az efféle dolgokra.
- Mennem kell, ha nincs meg két órán belül amit kért a Főnök, akkor vegye úgy, hogy egészen biztosan Vízió fogja széttúrni a hálózatot, biztosítással, hogy maga ne tudja szétszedni, sem meggátolni.
Még jó, hogy volt ilyen személy már, aki minderre használható volt, kettő is. Nem igazán vártam meg a nő válaszát, csak a koordináták betáplálása után egy villanással tűntem el az űrállomásról az iskolába.

//Folytatás: Kert és erdő a birtok körül//
//Bocsi, Danny-nek szüksége van a karakterre.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A "Csúcs" űrállomás - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Morsus Csüt. 02 Júl. 2015, 16:26

Nanát két őr kíséri be egy nagy irodába, ami az űrbe néz. Az egyik fal egy hatalmas üveg, vagy valami átlátszó dolog. Maga az iroda viszont elégé klasszikus, leszámítva a könyvespolc előtti a két tengerimalacos ketrecet. Az asztalon baseball labdák dedikálva és rengeteg papír, meg bármi, ami kupit gyárthat. Minden pillanatban hűvös szellőt érzékel a lány.
- Ülj le.
Szól egy hang majd a szék forogni kezd. Egy szempillantással később már Balthazar Morsus ül be. A kezeiben egy-egy notebookkal.
- Mr. Qudrsskawaer, megbeszéltük már nem eszünk tehenet indiában, mert...
Majd felnéz a jegyzeteiből.
- Hű de kevés csápod lett...
A feje lassan oldalra biccen.
- Mr. Qudrsskawaer vagy.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Szatmári Anna Csüt. 02 Júl. 2015, 17:47

Miután, kihámoztak a mentő kabinból, egyenesen egy irodába kisérnek engem az őreim. Az irodában, az egyik fal, üvegből van, de maga az iroda, eléggé szokványosnak mondható, csak a két ketrec az ami nem számít szokványosnak az irodában. Az asztalon, dedikált labdák foglalnak helyet, és még egy csomo más dolog, amitől az asztal eléggé rendetlennek látszik. Az irodában, csak érezni lehet a hűvös szellőt, ami gondolom kellemes. Egy hang szól hozzám, hogy üljek le. A szavakat, tökéletesen értem, hisz úgy beszél, mint az én valóságomban. helyet foglalok, majd látom meg fordulni a széket, és a hang tulajdonosa is helyet foglal. Két kezében, egy-egy tablet, és azokat nézve szólalmeg megint. Mondatát, félbe szakítja, és fel nézz rám. A meg jegyzésén, el vigyorodom.
- Én nem ismerek semmien Mr.Qudrsskawaert, az én nevem, Szatmári Anna, be a munkatársaimnak, csak Nana. Valamint, ha meg bocsált a kérdésemért, de hol vannak a Kree hadi cirkálók, és a mi flottánk? Ja, és a magukat hidrának nevező szervezet vagy mi az holvan? - Teszem fel a kérdéseimet, amik az óta foglalkoztatnak, hogy vissza jöttem a Cheeg faj szülő bolygójárol.
Szatmári Anna
Szatmári Anna
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Morsus Hétf. 27 Júl. 2015, 17:28

Balthazar fejét oldalra biccentve nézi a lányt.
- Tényleg. Embernek tűnsz. Hmmm ez új. Skrull?
Kérdi az utolsó szavát az őröktől, de azok nemlegesen bólintanak.
- Okééééé.
Ha Anna megint elkezd beszélni csak kacscsőrt mutogat a kezeivel.
- A-a. Te majd, ha kérdezlek.
Mondja erősen lekezelően, mintha egy nyolcévest oktatna ki. Elgondolkozik és ismét egyik pillanatban itt másikban ott áll. Könyveket és különböző digitális monitorokat néz át. Az egyetlen jel arra, hogy nem teleportál a vad szél, amit generál minden megjelenésével.
- Oké. Asszem te nem az én asztalom vagy. Tudod mi itt agyevő gonosz szörnyekkel foglalkozunk, akik az egész világunkat akarják romba dönteni, lehet a te világodban nem ismeritek a szót: turista. Te a másik realitásból érkező típus vagy. Azt a lentiek intézik. A zubony... vagy csizma...
- ARMOR?
Kérdi értetlenül az őr.
- Azaz!
Ismét vissza esik a székébe és Annára néz.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Szatmári Anna Szomb. 29 Aug. 2015, 14:11

Kicsit, fel háborit mikor Skrullnak néz, de csöndbe is maradok, hisz mosnem is tudnék neki mit mondani. Majd, ki oktat, hogy csak akkor szólaljak meg, ha kérdez. Pattog ide oda, mintha teleportálna, de valójában nem azt teszi, hisz azért lehet érezni egy kis szellő félét. Majd közli velem, hogy én nem az ő asztala vagyok, meg hogy ők itt gonosz agy evő szőrnyekkel foglalkoznak, meg jönnek nekem valami zubony, meg csizma, és valami ARMOR al, ha jól értem, meg mondott valamit, arról, hogy én túrista vagyok.
~ De, még mennyire, hogy ismerem a szót. - Jegyzem meg a dolgot gondolatban. Hisz, nálunk is fel merűlt a párhuzamos világok gondolata, csak kicsit nehéz ezt meg emészteni. Majd a férfi, megint le ül, és rám néz, amit én csak ugyan meg teszek, és nem szólalok meg, hisz még a kérdés se hangzott el, amire válaszólnom kéne, így a helyemen ülök némán.
Szatmári Anna
Szatmári Anna
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Morsus Csüt. 10 Szept. 2015, 05:46

Balthazar még átnézi az aktákat.
- Vegyetek tőle energia mintákat. Talán látjuk melyik realitásból jött.
Mondja a férfi elgondolkodva.
- Jó... most beszéljünk - fordul Annához. - meséld el mik az utolsó emlékeid. lépésről lépésre lássuk hogyan kerültél ide így tudunk neked segíteni haza jutni. Párhuzamosan közben szólok az armornak és ők küldenek fel valakit, aki segít neked hazajutni.
A férfi hangja még mindig komoly Nana felé, de már van egy kedvesebb érzés benne. Látszik, hogy jót akar.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Szatmári Anna Pént. 11 Szept. 2015, 07:12

A férfi, még át nézz pár aktát, majd akik ide hoztak, azoktól kér valami minta vételt, majd aztán engem kér meg, hogy mondjam el neki az utolso emlékemet arró ami velem tőrtén az én realitásomban.
- A földet, Kree támadás érte meg jött még egy ismeretlen ellenség is, akik a hydrának nevezték magukat. Én, el utaztam, hogy segítséget szerezzek, a Cheeg ek től és kaptam is. Én, előre indultam vissza a földre, hogy tudassam azt, hogy jön a segítség, de a hajóm meg hibásodott, és ide kerűltem. Aztán ebben a realitásban, meg el pusztúlt a hajom, az otthonom, az eszközöm, amivel dolgoztam. - Mondom neki, az utolsó emlékeimet. Hallom, hogy azt igéri, hogy haza jutok ami gondolom azt jelenti, hogy a én realitásomba térek haza. Aminek, örülök is mert jó lesz megint otthon lenni, de nem is mert a hajóm el pusztúl, és otthon senki se fogja elhinni, hogy mi is történt velem pontosan.
Szatmári Anna
Szatmári Anna
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Morsus Vas. 27 Szept. 2015, 20:02

Balthazar bekapcsol egy hologramot, amin megnéz egy videót a lányról. A képek furcsa színeket és eredményeket vizsgál.
- Vér, dns, agyjelek, minden szerint... te egy ember vagy. Nincs skrull egyéb tünet.
Az arca komorabbá válik.
- Rohadt hydra. Ez kellett nekem.
Megnyalja az ajkait és lassan újra gyorsul.
- Rendben. Szóval te ember vagy a SWORD elemzés szerint. Sokat nem tehetek veled, de a hydra cinkes. Ők nem egy kis dolog. Megvan a magunk háborúja velük. Át teleportáltatlak a Földre ott kapsz egy telepatikus elemzést. Megnézzük mit tudsz a hydráról és biztosan nem e raktak ők vagy a kree valamit a tudatodba. Ha tiszta vagy és találunk valami energiajelet, amit tudunk követni haza teleportálunk. De ez már nem az én asztalom.
Mondja a férfi.
- Ha nem baj akkor el is kísérlek a teleportálóhoz.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Szatmári Anna Szer. 30 Szept. 2015, 21:53

Amíg beszélek a fickónak az utolsó emlékemről, az közben valami videót nézz rólam vagy mit, majd számomra érthetetlen okból, be jelenti, hogy nem vagyok Skrull DNS el fertőzve. De, ezt nem nagyon értem, a Kreek mit nyernének vele, ha mi Skrull DNS el fertőznek meg egy embert, ráadásul az én világom Kreejei. De, nem kérdek rá, mert nem biztos, hogy meg kapnám rá a választ, pedig örülnék neki. Majd meg tudomm, hogy itt is folytatnak harcot azok a vandál huligánok. Valamint, a földre visznek, ahol ellenőrzik, hogy mi az amit tudok róluk, ami nos lássukbe, hogy nagyon kevés. Valamint azt is ellenőrizni akarják, hogy nem juttatak e valamit a tudatomba. Hogy lássa, hogy együt működöm velük, akadékoskodás helyet csak bólintok, hogy bennevagyok a dologban, mint ahogyan abban is, hogy el kisérjen engem a teleportálóhoz, de fel merűl a kérdés, hogy mással is ilyen kedves volt, vagy csak most engem tisztel meg ezzel a kitüntetéssel.

_________________
Ne feledd, koncentrálj a pillanatra! Érezz, ne gondolkozz! Bízz az ösztöneidben!
Keresztül-kasul bejártam már ezt a galaxist és láttam is egyet- mást. Túlságosan sokat is ahhoz, hogy pont egy ilyen ,,erőt'' ne tudnék elképzelni. Túlságosan sokat, hogy azt gondoljam, valóban lehet valami, ami irányítja a cselekedeteinket. A sorsom felől én magam döntök, és nem valami félig-meddig misztikus energiamező.
Nézze csak, fenségeb, jobb lesz, ha tiszta vizet öntünk a pohárba. Nekem csak egyvalaki parancsol: én magam.
Szatmári Anna
Szatmári Anna
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Morsus Szer. 07 Okt. 2015, 00:00

A teleportnál mindent vissza adnak Annának, amit eddig elvettek tőle.
- Hát meglepően emberi vendégem legyen további jó utad.
Mondja Balthazar mosolyogva.
- Ritkán látok embert jönni az űrből. Szóval vigyázz magadra a Földön.
A teeport sugár a bucsú után elnyeli a lányt. Lent az ARMOR ügynökei üdvözlik. Különböző anyagmintákat vesznek tőle és kérik, hogy a ruháját hagyja még hátra. kap újakat és felszerelést. A felszerelésében lesz egy speciális csipogó, amivel jelzik neki ha megtalálnák a realitásához az utat és haza tudják őt vezetni. párhuzamosan egy telepata ellenőrzi őt. Ezek után kinyitják neki a kapukat és értesítik ha haza tuják küldeni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Szatmári Anna Szer. 07 Okt. 2015, 15:26

A teleportálónál, vissza kapom a cuccomat, majd a férfi búcsuzik tőlem, mire én magam se tudom miért, de meg ölelem és belépek a teleportálóba, és csak egy halk köszönömet mondok, majd a földön találom magam, az ARMORnál. Ott, megint elvették a holmimat, és a ruhámat, aztán másikat kapok helyettük. Valamint, fel szerelést is, amiben egy csipogó van, amin el tudnak érni, ha meg tallták a realitás világomat. Közben, egy telepata is le ellenőrzött, de szerencsére nem talált semmit, különben nem mehetnék el. Az ARMORt el hagyva, egy teljesen más világba lépek ki, mint amihez én szoktam. A lebegő járművek helyet, négy és két kereküeket látok, és egy csomo ősi házat, amire minimum egy tatarozás, max a buldózer várna. Nem is maradok egy helyben, mert azért kiváncsi is vagyok, hogy mindenüt ez a helyzet e, vagy más.

( Köszönöm a játékot.)

_________________
Ne feledd, koncentrálj a pillanatra! Érezz, ne gondolkozz! Bízz az ösztöneidben!
Keresztül-kasul bejártam már ezt a galaxist és láttam is egyet- mást. Túlságosan sokat is ahhoz, hogy pont egy ilyen ,,erőt'' ne tudnék elképzelni. Túlságosan sokat, hogy azt gondoljam, valóban lehet valami, ami irányítja a cselekedeteinket. A sorsom felől én magam döntök, és nem valami félig-meddig misztikus energiamező.
Nézze csak, fenségeb, jobb lesz, ha tiszta vizet öntünk a pohárba. Nekem csak egyvalaki parancsol: én magam.
Szatmári Anna
Szatmári Anna
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A "Csúcs" űrállomás - Page 2 Empty Re: A "Csúcs" űrállomás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.